Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

O nás.

Ahojte Poníci.

Ja som Princezná Celestia. Som princezná v Ekvestrii a udržiavám tu slnko. Keď nejaký poník odo mňa niečo potrebuje napíše mi list. Mám vernu študentku Twilight Sparkle. V svojich 15. rokoch som mala korunováciu. Náhrdelník a podobné náramky čo mám na nohách som dostala na svoje 10. narodeniny. Mám sestru ktorá sa volá Luna.

Ja som Princezná Luna. Som princezná v Ekvestrii a udržiavám tu mesiac. Náhrdelník a náramky čo mám na nohách som dostala na svojej korunovácií. Mám kamarátku Rose. Keď je noc ráda lietam medzi oblakmi. Mám sestru ktorá sa volá Celestia.

Ja som Princezná Cadance. Mám manžela ktorý sa volá Shining Armor. Je to brat Twilight Sparkle. Princezná Celestia nám dala na našej svadbe zásnubné prstene. Ten ktorý mi dala mám stále. Niekto taký prsteň hneď stratí ale ja si veci vážim. Mám sestru Crysalis.

Ja som Crysalis. Zo svojou sestrou sa často hádam no už sme sa po dlhej dobre udobrili. Moja sestra je Princezná Cadance. Mám svojich kamarátov ktorý sú čiernej farby. Mám špičaté zuby a podľa nich si potom niekto myslí že som upírka. Strašne ráda spievam.

Ja som Shining Armor. Mám ženu Princeznú Cadance a sestru Twilight Sparkle. Zásnubný prsteň mám stále tiež ako moja žena Princezná Cadance. Chcem byť ako poníci v brneniach čo strážia hrad. Už som si to skúšal a veľmi ma to bavilo.

Ja som Big Macintosh. Mám rád jablká čo naznačuje aj moja osobná značka. Žijem vo veľkej jablkovej rodine. Mám sestru Applejack a Applebloom. Mám rád jablkočesanie no niekedy zo stromu zhadzuje jablká len Applejack. Mám to strašne rád.

Ja som Twilight Sparkle. Ráda čítam knihy. Mám dráčika ktorý sa volá Spike a často mi pomáha pri učení. Mám aj sovu a volá sa Owloysius. Ráda čarujem no niektoré kúzla sa ešte musím doučiť. Mám brata volá sa Shining Armor. Keď sa naučím niečo nové pošlem list princezne Celestií aby sa o tom dozvedela. Som element kúzla.

Ja som Rarity. Ráda navrhujem šaty. Mám mačičku ktorá sa volá Opal a sestru Sweetie Belle. Chcem byť slávna návrhárka v Canterlotu. Je to hlavné mesto Ekvestrie kde som vždycky túžila bývať. Moja najobľúbenejšia vec ktorú kedy robím je navrhovať alebo šiť šaty. Som element štedrosti.

Ja som Applejack. Žijem vo veľkej jablkovej rodine a zbožňujem jablká a obdobie počas ktorého je jablkočesanie. Mám brata a sestru. Brat sa volá Big Macintosh a sestra Applebloom. Jablká zhadzujem tak že kopnem zo stromu a všetky hneď popadajú. Mám psíka je to fenka a volá sa Vinona. Som element poctivosti.

Ja som Pinky Pie. Milujem zábavu a sladkosti tiež. Mám veľmi malého krokodíla ktorý sa volá Gummi. Mám strašne rada keď si z niekoho s Rainbow Dash robíme srandu. Ráda si spievam. Som element smiechu.

Ja som Fluttershy. Mám strašne ráda prírodu a zvieratká. Mám zajačika a volá sa Angel. Tak tiež mám kurky a mnoho ďalčích zvieratiek. Som veľmi hanblivá a veľa vecí na svete existuje ktoré ma ľakajú. Som element láskavosti.

Ja som Rainbow Dash. Mám korytnačku ktorá sa volá Tank a sestru Scootaloo. Chcem sa dostaň k zázračným šípom a preto veľa trénujem. Ráda robím saltá a iné super kúsky. Milujem aj duhu a rada sa šmýkam po blesku. Som element vernosti.

Ja som Applebloom. Mám sestru Applejack a brata ktorý sa volá Big Macintosh. Žijem vo veľkej jablkovej rodine. Mám dve najlepšie kamarátky Sweetie Belle a Scootaloo.

Ja som Sweerie Belle. Mám setru Rarity a chcem byť módna návrhárka tak ako ona. Mám dve najlepšie kamarátky Applebloom a Scootaloo

Ja som Scootaloo. Mám setru Rainbow Dash a zbožňujem keď mi ukazuje nové triky. Mám rada jazdu na skútri. Mám dve najlepšie kamarátky Sweetie Belle a Applebloom.

Ja som Twist. Som kamarátka Applebloom. Neviem dobre rozprávať lebo neviem vysloviť r. Mám rada oslavy a tancovanie tiež.

Ja som Applecharm. Som Applejackina sesternica. Žijem v jablkovej rodine ako ona.

Ja som Derpy. Som Rainbouvina sesternica. Mám ju strašne rada a zbožňujem keď mi ukazuje nové kúsky.

Ja som Spike. Som Twilightin dráčik. Posielam listy princezne Celestií ktoré Twilight Sparkle napíše.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.mujmalypony.wbl.sk

TOPlist