Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Naše príbehy.

Naše príbehy sú strašidelné zábavne a aj nejaké zaujimavosti

Moje prvé zvieratko - Fluttershy

Moje úplne prvé zvieratko bolo mláďa rysa. Bola to samička a volala sa Midlyn. Stále chodila okolo môjho domu a hrala sa s mojimi kvetmi. Raz keď som spala Midlyn utiekla do zakazaného lesa. Veľmi som sa o ňu bála a išla som ju hľadať. Po ceste som sa potkla o kameň a až vtedy mi došlo že musím ísť podľa stôp hľadať Midlyn a nie len ako sa mi chce. Nakoniec som ju našla no odrazu som uvidela Mantikora. Bola som viľakaná zobrala som Midlyn a utekala domov. To je koniec.

Ako som sa rozhodla že budem návrhárka - Rarity

Keď som bola malá mala som rada zvieratká. Raz keď som videla padať hviezdu som si priala aby ku mne prišlo mačiatko. O dva dni som pred domom videla biele mačiatko bolo veľmi milé tak som si ho zobrala. Bola som šťastná že mi hviezda pomohla. A tu to začalo. Večer som videla ako mačiatko chodí von a dnu a stále do domu donáša nejaké látky. Prišlo mi to divné ale mala som ihlu nožnice nitky a veci čo na šitie treba tak som si pomyslela že chce aby som jej ušila šaty. Tak som šila a dosť dlho no nakoniec som niečo ušila. Schválila to jedna návrhárka pretože som jej to dala a povedala mi aby som sa o takéto veci zaujimala aj naďalej a tak som sa stala návrhárkov.

Klopkanie - Applejack

Raz keď som spala ma bolela hlava aby bolo jasné nebolo to po prvý krát stalo sa to už ale nikdy som to nebrala tak vážne. Zrazu som počula klopkanie zľakla som sa a veľmi a volala som ,, Kto je tam" nič. Bolo to strašné no túžila som tomu chápať a tak som nabrala odvahu a išla som sa pozriť kto tam je. Nikoho som však nevidela okrem jablk ktoré boli na zemi popadané. Potom som išla do postela a v noci ku mne prišla Apllebloom a hovorila mi že niekto chodí po dome. Síce som vedela že máme veľkú jablkovú rodinu ale bola som si istá že to nik z nich nie je keďže som vedela že všetci spia. No šla som s Applebloom dolu a niečo som počula zľakla som sa zapálila svetlo no na moje prekvapenie tak bola Apple Charm. Spýtala som sa jej čo tu robí a ona povedala že bola hladná tak sa išla najesť.

Ako som sa naučila lietať - Rainbow Dash

Raz keď som sa prechádzala po Poniville ma napadlo aké by bolo super keby som lietala. Tak som sa rozhodla že budem trénovať aby som sa to naučila. Cvičila som 3 hodiny denne ale nechcelo to ísť. No raz mi moja dobrá kámoška Fluttershy. Ktorá je až príliš milá. Že takéto veci potrebujú čas. Vtedy som tomu nemohla pochopiť no časom prišlo k tomu ako som sa to naučila a Fluttershy teraz ďakujem že mi to povedala lebo odteraz som už spokojnejšia keď cvičím aby som sa dostala k zázračným šípom. Viem už aj duhové iskrenie.

Moje prvé koláčiky - Pinky Pie

Ja odmaličky milujem koláčiky. No nikdy, ma ich nenapadlo upiecť. Ale jedného dňa mi mama povedala, že už sa ich piecť musím naučiť sama. Vždy som videla čo ku príprave týchto vynikajúcich koláčikov potrebovala. Tak som si to všetko prichystala a začala piecť. No po pol hodine už som ich mala hotové. Maminka mi povedala že sú dobre ale musím dať do nich viac cukru. Dala som ho tak a potom ešte že tam mám dať viac mlieka. Dala som ho tam a nakoniec celá moja rodina prišla ku nám na oslavu. Bola to oslava na počesť mňa, že som  sa naučila piecť koláčiky.

Zranila som sa - Fluttershy

Raz ked som sa prechadzala s Pinky Pie po Ekvestrii. Zbadala som prenadherne zviera. Bola to Puma. Pinky Pie sa rozutekala preč. Zbadala som Rainbow Dash a tá už rýchlo ku mne prilietla. Potom sme zbadali Rarity a aj tá už rýchlo pribehla ku mne. Potom ma puma uhryzla a Rainbow ma odniesala aj s Rarity do nemocnice. Tam zvládla operáciu Rarity a Rainbow Dash mi chytila pumu. Na tento zážitok nechcem zabudnúť.

Moja prvá party - Twilight Sparkle

Moja prvá patry s mojími všetkými naj kámoškami bola pred piatimi rokmi. Vtedy som sa rozhodla že si ju urobím keď že som mala narodeniny. Zavolala som Rarity, Fluttershy, Applejack, Pinky Pie a Rainbow Dash. No všetci už prišli okrem Applejack ale moja party sa začínala o polnoci a Pinky mi povedala že ju videla ísť. Začala som sa o ňu aj s kámoškami báť. Rozhodli sme sa že ju ideme hľadať. Našli sme ju v svobodnom lese v nejakej diere. Všetci sme sa ju pokusili vytiahnuť.Rainbow niekto chytil zo zadu. Fluttershy odrazu zmizla, Pinky skamenela a Rarity akoby zomrela. Bola som veľmi viľakaná. No všetci potom prišli a tak a začali sa smiať. No nakoniec mi povedali že to celé urobili tak aby som zažila neskutočne strašidelnú party.

Môj korunovačný deň - Princezná Celestia.

Už odmalička som vedela že budem princezná, ale do dňa kým som mala 15 rokov som ani nepomyslela že budem korunovaná. Ten deň bol krásny. Slušky mi vyberali tie najkrajšie šaty. Kuchárky robili tie najužastnejšie jedlá a pitie. Potom došlo k tomu. O 12. som mala byť korunovaná a nebola som ani pripravená. Mala som trému. Prišli po mňa dvorné dámy a povedalib že už je čas aby mi nasadil korunný sluha korunku. Išla som tam a keď sa na mňa všetci pozerali som mala zvláštný pocit. No potom som dostala korunku a získala som titul princeznej. Od toho dňa som princezná.

Moja najlepšia kamarátka - Princezná Luna.

Mala som raz takú dobrú kamarátku sktorou som sa každý deň hrávala. No jedeného dňa mi jej rodičia oznamili že sa sťahujú do Ponivillu. Bola som vyľakaná. Nezniesla som ten pocit že už ju neuvidím. Potom som však dostala nápad. Schovali sme sa s ňou do dolnej časti hradu a sedeli sme tam celý deň. Začali sme sa nudiť ale odrazu sme počuli hlasy ktoré hovorili - Nemôžme nájsť Rose asi sa dnes odsťahovať nestihneme. Boli sme šťastné no nadruhý deň naši rodičia zistili kde sme sa schovávali. Ale keď videli ako nám jednej na druhej tak záleži zostali tam a na sťahovanie už ani nepomysleli.

Magický kvet - Rainbow Dash

Raz sme si s Derpy hádzali loptu. Odbehla nám po chvíli do kriakov a Derpy ju išla vitiahnúť. Ako ju tak ťahala uvidela krásny kvet otrhla ho a dala ho mne. Potešila som sa lebo ten kvet bol modrej trblietavej a žiarivej farby v tvare ľálie. Zobrala som si ho domou. Položila som si ho vedľa postele a išla som spať. Na druhý deň mal ten kvet oko. Jedno žiarivé oko rúžovej trblietavej farby v podobnom tvare ako má oči mačka. Začal rozprávať a povedal mi že keď mu donesiem roh z jednorožca mi splní tri želania. Ja som však žiadný roh z jednorožca nemala a žiadnému jednorožcový som ho nechcela otrhnúť. Za tri dni ten kvet zmizol a ostalo mi po ňom jeho rúžové trblietavé žiarivé oko.

Stratený Gummi - Pinky Pie

Jedného dňa som si dala preteky s Rainbow Dash. Utekala rýchlo ako blesk a ja som ju namohla dobehnúť. Odrazu sa predomnou zjavila Rarity a spýtala sa ma čo to robím že je vraj veľa bláta a potom sa umažem. Zavolala som Rainbow Dash prišla ku mne a išli sme aj s ňou k Rarity. Tam nám dala Rarity pozvánky na kúpalisko. Pozvala nás tam preto, lebo sme jej pomohli ušiť nové šaty pre Applejack. Na kúpalisko sme išli ráno o 6:00. Zobrala som si aj Gumiho malého krokodílika. Kúpali sme sa tam a Rainbow robila tie najlepšie triky ktoré vo vode dokázala. Potom sme chceli ísť ešte do výrivky a tam som zistila že nemám Gumiho. Išli sme ho tam hľadať no nenašli sme ho a išli domov. V noci sa mi bez neho nedalo zaspať. Prišla za mnou Rainbow Dash a navrhla ísť hľadať krokodíla. Dole nás ešte aj čakala Rarity. Vlúpali sme sa na kúpalisko a tam sa Gummi kúpal Rainbow ho zobrala a išli sme domov.

 

Zaujímavá cesta domov - Rarity.

Raz som bola na prechádzke s Applejack. Už sa zotmelo tak sme si povedali že ideme domov. Však ja som bola na pravej strane a Applejack na ľavej a nevedeli sme sa po tme len tak nájsť. Potom už som Applejack ani nepočula a pomyslela som si že už je doma. Išla som aj ja no nevedela som kde sa nachádzam. Potom som niekoho uviedela. Bol to nejaký jednorožec. Bola milá a povedala mi že vie kde bývam a že ma domov zavedie. Išli sme cez zaujimavé miesta na ktorých som ešte nebola. Potom som zbadala dom a rozutekala som sa domov. Dlho som však nemohla prísť na to kto to bol. Potom mi však Twilight povedala že to bola Ponyvíla ktorá pomáha poníkom.

 

 

 

 

 

Postupne Vám tu poníci ešte príbehy doplnia no pre teraz je to všetko.

Muj maly pony prátelství je magické.

TOPlist